kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Siyaset Ünal’dan İlçe Belediyelerinde de İstifa Olabilir Mesajı

Ünal’dan İlçe Belediyelerinde de İstifa Olabilir Mesajı

AK Parti sözcüsü Mahir Ünal'ın yaptığı açıklamalardan satırbaşları şöyle: Mahir Ünal: (İstifafalarla ilgili) Gelen de giden de bizim arkadaşımızdır.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2017 Cuma 19:37
Ünal’dan İlçe Belediyelerinde de İstifa Olabilir Mesajı

AK Parti sözcüsü Mahir Ünal'ın yaptığı açıklamalardan satırbaşları şöyle:

Mahir Ünal: (İstifafalarla ilgili) Gelen de giden de bizim arkadaşımızdır

Bu güne kadar bütün seçimleri kaybetmiş hiçbir siyasi başarısı olmayanlartın bunu anlamasını beklemeyiz. Hepimiz birgün yerlerimizi çok büyük heyecan ve enerjiyle yerine getiririz.

Kemal Kılıçdaroğlu iftirayı hakareti muhteşem şekilde yapıyor. Yapamadığı şey milletin umudu olduğu değişim dönüşümü siyaseti asla ve asla yapamıyor. Dönsün önce kendine baksın.

Kılıçdaroğlu, müftülere nikah yetkisiyle ilgili bizim çizgimize geldi.

Cumhurbaşkanımızın metal yorgunluğu dediği bu heyecanı duyduğu ilk günkü aşkı kaybedenler içindir. AK Parti kendisini 2019'a hazırlarken Türkiye'yi de 2023'e hazırlıyor.

Ankara yarın İstifa edeceğini açıkladı. Balıkesir'den de aynı şeyi bekliyoruz. Meseleyi isimler üzerinden konuşmayı doğru bulmuyoruz.

İstifalar gündeme gelince metal yordunlunu öne sürüyorsunuz muhalefetten FETÖ ve yolsuzluklara dair iddialar geliyor.

Bunun hukuki ve idari olarak değerlendirmesi başka birşeydir. Muhalefetin israrla hukuki meseleye çekmek istemesi sürdürdükleri karapropagandayla ilgilidir. Bu süreçlerin hukuki ve cezai süreçle ilgisi söz konusu değildir.

 

İlçelerdeki istifa iddiaları...

Değerlendirme süreci devam ediyor. AK Parti'nin performans kriterleri Cumhurbaşkanımız tarafından değerlendirme süreci başladı. Bu devam ediyor. Bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Kılıçdarolu'nun genel seçimin erken yapılmasını istemesine ilişkin...

Gündemimizde erken seçim yok. Milleti de seçim külfetine taşıma niyetimiz yok.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ünal: "(Büyükada'daki toplantıya ilişkin davadaki tahliyeler) Maalesef Alman Dışişleri Bakanı seçim öncesi sürdürdüğü hoş olmayan tavrını sürdürüyor. Kullandığı ifadeler öncelikli olarak bizim hakimlere, savcılara yani bu ülkenin hakimlerine, savcılarına, hukuk sistemine, yargısına hakarettir. Bu ülkede müzakereyle, uluslararası görüşmelerle yargı karar vermez. Yargı kendi tarafsızlığı ve bağımsızlığı gereği karar verir. Dışişleri Bakanının kullandığı, Schröder'in arabuluculuk yaptığı ve bu arabuluculuğun sonucunda da söz konusu tutukluların serbest bırakıldığı ifadesi son derece çirkin bir ifadedir."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık