kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Sendika Türk Eğitim-Sen misafirhanesine müracaatlar başlıyor

Türk Eğitim-Sen misafirhanesine müracaatlar başlıyor

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından 27.08.2016 tarihinde temeli atılan ve Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalarımızın üyelerinin çocuklarının yararlanacağı misafirhanenin üniversitelerin açılış tarihine kadar yetişmesi için çalışmalarda sona gelindi.

Giriş Tarihi: 17 Ağustos 2017 Perşembe 18:42
Türk Eğitim-Sen misafirhanesine müracaatlar başlıyor

Türk Eğitim-Sen misafirhanesinin müracaatları illerde Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikaların şube ve temsilcilikleri tarafından 16 Ağustos-05 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak.

Misafirhanede uzun süreli kalmak isteyen üye çocukları, başvurularını illerde anne veya babalarının üye olduğu Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendika şubelerine yapacaklardır.
Kesin kayıt hakkı kazananların işlemleri 12.09.2017 tarihinde Türk Eğitim Sen Genel Merkezi’nde yapılacak.

Misafirhaneden öncelikli olarak üye çocukları yararlanacak. Boş yer kalması halinde, üyelerin referansı olması şartıyla, üye yakınları (kardeş, yeğen v.b.) misafirhanede bir eğitim-öğretim yılı süresince kalabilecektir. Türkiye Kamu-Sen üyesi iken emekli olan ve halihazırda Türk Emekli-Sen’e üyeliği bulunanların çocukları da aynı koşullarda misafirhaneden yararlanabilecek.

Misafirhane için başvuruların fazla olması halinde kesin kayıt yaptırmaya hak kazananların tespiti kura yöntemi ile 11.09.2017 tarihinde saat 14.00’da Türkiye Kamu-Sen toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

 TÜRK EĞİTİM SEN ÖĞRENCİ MİSAFİRHANESİNİN ADRESİ:

Anafartalar Mah. Kazımkarabekir Cad. No:136 Altındağ/Ankara

(Ankara Adliyesi Ek binası yanı)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık