kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Kamu Memur zammında Cumhurbaşkanı Erdoğan devrede!

Memur zammında Cumhurbaşkanı Erdoğan devrede!

Bu gün sonuçlanacak olan Hükümet ile memurlar arasındaki ücret görüşmelerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan el attı.

Giriş Tarihi: 21 Ağustos 2017 Pazartesi 12:10
Memur zammında Cumhurbaşkanı Erdoğan devrede!

Hükümet ile memurlar arasındaki ücret görüşmelerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan el attı. Önceki gece Başbakan Binali Yıldırım ile Uzakdoğu gezisi öncesinde bir araya gelen Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın dün de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü öğrenildi. İstanbul'da basına kapalı olarak gerçekleşen görüşme Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı. Görüşmenin öncesi ve sonrasında herhangi bir açıklama yapılmadı.

 TALEPLERİMİZİ İLETTİK

Bu arada Memur Sen, ücretlerle ilgili son teklif öncesinde dün 26. İl Başkanları Toplantısını Ankara'da yaptı. Burada konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Başbakan Yıldırım ile bir araya geldiklerini ve yaptıkları görüşmede memurların taleplerini, itirazlarını anlattığını ifade etti. Yalçın, "Bize rakam verilmelidir dedim. Sayın Başbakan bizim görüşmelerimiz bittiğinde büyük olasılıkla Türkiye'de olmayacağı için son defa da olsa Kamu İşveren tarafı temsilcileri ile görüşmesini istedim" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık